Strona główna » ZWROTY

ZWROTY

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc z adresu e-mail podanego przy zakupie, na adres sklep@galanteria-sobutka.pl.
W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów przesyłek.
Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, na adres
Galanteria-Sobutka
Łódź 92-503
Smetany 6/65

nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Wtedy to umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech funkcjonowania rzeczy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 
W przypadku gdy przedmiot nie został odebrany przez Odbiorcę, Sprzedawca nie ponosi kosztu wysyłki zwrotnej. W takiej sytuacji Sprzedawca może zmniejszyć zwrot środków po zrezygnowaniu z zakupu o koszt wysyłki.
Przejdź do strony głównej

My w socialach

Znajdź nas na facebooku

facebook.com/galanteriasobutka/

Znajdź nas na instagramie

@galanteria_sobutka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu